Hakkımızda

SELÇUKLU VETERİNER HAYVANCILIK İTH. İHR. TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

İnsanların ve hayvanların ihtiyaç duyduğu her sahada, bilgi ve becerilerini gece gündüz demeden fedakârca kullanmayı, milli ekonomiye, hayvan sağlığına ve halk sağlığına paha biçilemez katkılar sağlamayı, toplumun her kesimiyle iç içe ve mütevazı bir şekilde yaşamayı hedefleyen bir ekiple yola çıktık.

İdeallerimizi gerçekleştirmek amacıyla 2001 yılında Selvet Veteriner Kliniği’ni açtık, 2011 yılında kurumsallaşarak SELÇUKLU VETERİNER HAYVANCILIK SAN. TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ. Nİ kurduk. Saha çalışmalarımızın yanı sıra AR-GE birimimizle TÜBİTAK ve KOSGEB destekli çalışmalar yürütmekteyiz.

Halen Cumhuriyet Üniversitesi Teknokenti Kuluçka Merkezi’nde faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Öncelikli alanımız çiftlik hayvanları hekimliği üzerine çözümler üretmektir. Türk ve dünya veteriner hekimlerine yönelik patentli, özgün ürünlerle veteriner medikal sektörde lider bir konuma ulaşmak arzusundayız.

Ahmet Turan Gazi OSB 10.sk C Blok İşgem Sivas adresimizde patetnli ürünlerimizin endüstriyel üretimini yapmaktayız. Yurtiçi ve yurtdışı pazara satışlarımız devam etmektedir.

Selvet Fabrika Galerisi